MEDISTA spol.s r.o.
Rosmarin Business Center
Dělnická 12, 170 00 Praha 7
tel.: 241 444 668, fax: 241 445 980
Medista spol.s r.o.

Odběrové míchací váhy

Odběrové míchací váhy

Odběrové míchací váhy

Zařízení BM330 tvoří kompletní a flexibilní odběrové míchací váhy a nabízí úplný systém pro odběr a záznam krve, který vyhovuje dnešním i budoucím požadavkům pro kontrolu kvality a úplnou zpětnou vyhledatelnost. Jedinečné programovací možnosti systému umožňují odběrovým pracovištím volbu vlastní strategie pro monitorování odběru a pro pozdější změny, které budou vyhovovat novým mezinárodním i místním předpisům nebo podle vlastních potřeb.

BM330 je také přizpůsobeno pro připojení k místní síti LAN přes RS485 nebo bezdrátové (XBee), které umožňuje přenos registračních a odběrových údajů do centrálního počítače. Tento postup se nazývá on-line registrace. Tím se minimalizuje riziko záměny krevních vaků a umožňují se tak nové a dokonalejší způsoby optimální následné analýzy krve.

Vzhledem k tomu, že přístroj BM330 je napájen ze síťového adaptéru nebo z vnitřní dobíjitelné baterie s 10hodinovou kapacitou, lze jej použít konvenčním způsobem, se čtečkou čárového kódu nebo bez čtečky a ve stacionárním či v mobilním uspořádání.

Více informací o produktu na stránkách výrobce Ljungberg & Kögel
Produktové prospekty ke stažení níže nebo po kliknutí na obrázek produktu
Dokumentace k produktu v sekci MEDISTA - Dokumenty

Váhy Biomixer

Odběrové míchací váhy

Zařízení BIOMIXER 550 tvoří kompletní a flexibilní odběrové míchací váhy a nabízí úplný systém pro odběr a záznam krve, který vyhovuje dnešním i budoucím požadavkům pro kontrolu kvality a úplnou zpětnou vyhledatelnost. Jedinečné programovací možnosti systému umožňují odběrovým pracovištím volbu vlastní strategie pro monitorování odběru a pro pozdější změny, které budou vyhovovat novým mezinárodním i místním předpisům nebo podle vlastních potřeb.

BIOMIXER 550 je také přizpůsoben pro připojení k místní síti LAN přes RS485 nebo bezdrátové (XBee), které umožňuje přenos registračních a odběrových údajů do centrálního počítače. Tento postup se nazývá on-line registrace. Tím se minimalizuje riziko záměny krevních vaků a umožňují se tak nové a dokonalejší způsoby optimální následné analýzy krve.

Stránky výrobce (Ljungberg & Kögel, Švédsko):

https://ljungberg-kogel.com/products/biomixer-550/

 

 

  Prospekty
  Soubor Založeno Aktualizace Typ Velikost
Prospekt Ljungberg & Kögel Biomixer BM330 (anglicky, pdf) 21.03.2010 22.03.2010 pdf 113 kB
  Složka - Prospekty
  Soubor Založeno Aktualizace Typ Velikost
Prospekt Ljungberg & Kögel Biomixer BM330 (česky, pdf) 21.03.2010 22.03.2010 pdf 109 kB

Váhy Bagmatic

LMB Bagmatic LC/SL

Odběrové míchací váhy

 

LCD displej zobrazuje v průběhu odběru množství odebrané krve v g nebo ml. Svorka ukončí odběr automaticky po dosažení nastaveného množství. Na konci každého odběru se zobrazí doba trvání odběru a množství odebrané krve. Bagmatic signalizuje konec odběru opticky i akusticky. Údaje o odběru jsou přenášeny do PC. Bagmatic ukazuje pouze netto váhu, přístroj se vždy před odběrem automaticky vytáruje.

čtečka čárového kodu čte na začátku odběru:

  • číslo odběru
  • číslo operátora
  • číslo hadičky (možno několik)
  • a další (max. 16)

  • na konci nebo v průběhu odběru
  • chybová hlášení
  • číslo operátora
  • číslo hadičky

Bagmatic má sensory k automatické kontrole svorky hadičky (otevřeno, uzavřeno, otevřeno napůl) a signalizuje problémy s hadičkou.

Možnost kdykoliv přerušit odběr, nastavit nové parametry, audiovizuální alarmy, nabíjecí baterie na 6 hodin provozu atd.

Stránky výrobce (LMB)
http://www.lmb.de/html/bloodbank.html

  Prospekty
  Soubor Založeno Aktualizace Typ Velikost
Prospekt LMB Bagmatic LC (pdf, anglicky) 22.03.2010 22.03.2010 pdf 134 kB

medista(a)medista.cz | MEDISTA spol.s r.o. © 1998 - 2024

Reklamace Medtrum